Формула дитячого щастя

Дата: 09.07.2018 14:14

Сектор сім’ї та дітей виконавчого комітету Засульської сільської ради щиро дякує керівництву та працівникам дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Чайка» за теплий прийом та надану можливість за пільговими путівками якісно оздоровити 16 дітей Засульської територіальної громади.
Заклад
розміщений у заповідній зоні гори Пивиха над Кременчуцьким водосховищем, у селищі Градизьк Полтавської області. На його території є фруктовий сад, штучне море, розвинений туризм. З лікувальної профілактики - вода з артезіанських свердловин та комплекс оздоровчих заходів. Поєднуючи корисне з приємним, діти мали можливість ходити до тренажерного та комп’ютерного залів, відвідали надувні атракціони та батути, літній кінотеатр, зоопарк, майданчики та поля для спортивних ігор.
І це ще далеко не всі розваги. Судячи з дитячих емоцій після повернення додому, можна впевнено сказати, в оздоровчому закладі «Чайка» знають формулу дитячого щастя)