«НА КУПАЛА НІЧКА МАЛА!»

Дата: 10.07.2018 09:23

Свято Івана  Купала в селі Засулля відбулося в театралізованому стилі. На пляжі Нова Пристань свою акторську майстерність та вміння перетворюватися в справжніх містичних героїв продемонстрували працівники та аматори Засульського СБК: Олександр Ірклієнко, Інна Сизоненко, Ірина Ляшенко, Валентина Яшна, та Наталія Ляшенко. Не обійшлося дійство без  пускання вінків на воду та запалення Купальського вогнища і головного персонажа, володаря всіх озер, річок, морів та океанів царя Водяника (Олександр Сизоненко). Доповнили яскраву театралізацію  Зразковий танцювальний колектив «Перлина» та неперевершені солісти Яна Грицун, Наталія та Валерія Петренки, Валентина Власенко, Оксана Каюн, Зразковий вокальний ансамбль «Калинонька»  та Випускники 2018 року. Допомагали в проведенні свята Юрій Тесленко, Юрій Кіріченко, Олег Губський та Наталія Корніяченко.

Завершилося Купальське дійство дискотекою.