Триває підготовка I Всеукраїнського фестивалю майстрів народної творчості «Джерело духовності»

Дата: 10.07.2018 13:19

У цьому році на території Засульської громади, між селами Вищий та Нижній Булатець відбудеться I Всеукраїнський фестиваль майстрів народної творчості «Джерело духовності». Його назва доволі символічна , адже відбуватиметься дійство поруч Петрової криниці, в цілющі властивості якої люди повірили ще багато років тому. Отож і підготовка до фесту зважена, обдумана та все ж таки активна. Працівники виконавчого комітету Засульської сільської ради організували прибирання території, встановили поручні та облаштували зручний підхід до криниці. Залишилося чотири дні. Жителі громади, колективи, загалом усі, хто долучений до творчого, технічного та організаційного процесу з нетерпінням чекають початку даного дійства.
Відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради, як головному ініціатору фесту бажаємо наснаги й позитивного настрою, адже міцну команду помічників вони вже мають.