Система електронного документообігу та методи роботи з електронними щоденниками для учнів від Литовської компанії NEVDA

Дата: 11.07.2018 16:01

10 липня у фізичному кабінеті Засульської гімназії відбулась презентаційна зустріч виконавчого директора фірми NEVDA Паулюса Йонікаса, директора з розвитку литовської інформаційної компанії NEVDA Евелдаса Юргатіса, директора з продажу Артура Зинов’єва, представника організації в Україні Петра Крайсвітнього з членами виконавчого комітету Засульської сільської ради та директорами шкіл громади.

Фахівці з-за кордону приїхали до нас із робочим, інформаційним візитом, адже працюють в державному секторі Литви вже понад 25 років. За цей час їх компанія NEVDA визнана Золотим партнером Microsoft (Microsoft Gold Partner) в частині розробки програмного забезпечення і має закріплену нагородами кваліфікацію для обслуговування продуктів SAP.

Метою зустрічі з нами була презентація електронного щоденника в школах громади, електронного документообігу, бухгалтерського обліку, закупівель та стратегічного планування.

Щодо введення електронної системи оцінювання учнів, то в Литві подібним чином працює понад 80% навчальних закладів.

В Україні з компанією NEVDA у даному напрямку співпрацює Полтава, Кременчук та Миргород.

Суттєвим плюсом у користуванні таким електронним щоденником для учнів, батьків та викладачів є змога відслідкувати оцінки, відвідуваність, заздалегідь переглянути розклад уроків, ознайомитися із навчальними матеріалами. Вчителі можуть спілкуватися із батьками в чаті та вирішувати питання з приводу довідок та документів вже в електронному форматі.
Представники Засульської об’єднаної територіальної громади в свою чергу висловили зацікавлення щодо методів роботи з даною системою.