Зустріч представників ПрАТ «ВФ Україна» із жителями вулиці Молодіжної в с.Засулля

Дата: 12.07.2018 13:58

Відбулась зустріч представників ПрАТ «ВФ Україна» із жителями вулиці Молодіжної в с.Засулля Лубенського району з приводу встановлення базової вишки 3G для покращення стільникового зв’язку на території Засульської громади.
Як повідомлялось раніше, жителі вулиці Молодіжної категорично проти встановлення і підключення даної споруди. Обґрунтовують свою думку шкідливим впливом на життя і здоров’я людей, будинки яких безпосередньо знаходяться поблизу розміщення станції.
«Найближча базова станція знаходиться на відстані 6 –
8 кілометрів від Засулля. Ми будемо зменшувати її потужність. Якщо не встановити додаткову станцію стільникового зв’язку по вулиці Молодіжна, покриття в Засуллі не буде», - говорить один із представників ПрАТ «ВФ Україна». Зазначає, що компанія Vodafone має діючий договір оренди приміщення з ПАТ «Укртелеком», сертифікати про те що, дана вишка відповідає вимогам технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого термінального обладнання.
На прохання  жителів надати для ознайомлення всі відповідні документи, представники Vodafone пообіцяли при наступній зустрічі.  Також повідомили, що донесуть   думку жителів громади до свого безпосереднього керівництва. Далі буде…а може і не буде.