V військово-спортивна патріотична гра «Ігри Нескорених»

Дата: 18.07.2018 11:40

З  10 по 15 липня  у селі Сприня Самбірського району Львівської області на території спортивно-туристичного оздоровчого комплексу «Прикарпаття» імені Кирила Осьмака відбулася V військово-спортивна патріотична гра «Ігри Нескорених». У змаганнях взяли участь 150 учасників віком від 14 до 20 років. Програма булла представлена різноманітними спортивними змаганнями, конкурсами, навчаннями військових інженерів, медиків та авіації, а також сходженням на гору Діл, гала-концертом патріотичної пісні, фільмом «Кіборги» і фотопроектом «Як би не війна».

Протягом тижня юнаки змагалися у таких конкурсах: стройова підготовка, стрільба, повстанський біатлон, перетягування линви, розпалювання багаття, підтягування, гирьовий спорт, відун та творчий конкурс.

Честь представляти Полтавську область на Всеукраїнських змаганнях випало рою «Засульська чайка» Литвяківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Засульської сільської ради на чолі з керівниками Шлапко Валентиною Олексіївною та Іващенком Миколою Анатолійовичом.

У запеклій боротьбі рій "Засульська чайка" виборював перші місця. Учасників не лякали ні злива, яка йшла 5 днів підряд, ні багнюка, по якій вони долали перешкоди по-пластунськи, рятуючи 3-х потерпілих, ні стерті до крові ноги. Не піддався їм лише вогонь. Саме конкурс "Ватра" (розпалювання вогню), за який рій посів 8 місце, опустив "Засульську чайку" з позиції лідера на 2 сходинку. Можливо це через зливу і мокре гілля у лісі, що не горіло, можливо не пощастило, але так сталося і команда прийняла це гідно, адже це гра і завжди є переможці і переможені. Та все ж таки учасники не засмучуються, бо 2 загальне місце на Всеукраїнському рівні - це велика перемога для дітей з маленької сільської школи. Вони гідно представили Полтавську область на всю Україну, запавши в душі всим учасникам і керівництву гри своєю безпосередністю і дружелюбністю. За ці 7 днів учасники знайшли собі нових друзів як серед дітей, так і військового складу, отримали море приємних вражень. Незважаючи на те, що учасникам довелося поїхати раніше, ніж закінчився гала-концерт з приводу 74 річниці УГВР і на території табору було багато гостей, проводжали «Засульську чайку» всі рої з різних областей України, все керівництво і навіть військові на БТР супроводжували автобус з командою до м.Самбор. Додому учасники повернулися задоволені, втомлені, з великою кількістю нагород.