Петрова криниця

Дата: 18.07.2018 15:26

Вперше біля Петрової криниці на Вищебулатецькій землі відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «Джерело духовності», участь у якому взяло понад три десятки солістів та хорових колективів у номінаціях «Академічні, народні хори та вокальні ансамблі», «Фольклорні ансамблі та сольний спів» і «Музично-інструментальний жанр». Дійство розпочалося у мальовничому урочищі, де напуває життєдайною водою старих і малих відроджена 25 років тому Петрова криниця.
До неї відбулася святкова хода з обжинковими снопами. Тут виступили учасники зведеного хору Засульської об’єднаної територіальної громади. Люди скуштували цілющої води, а потім перейшли на пагорб, де на артистів чекала сцена, а на глядачів – виставка-ярмарок робіт майстрів народної творчості, відкриті майстер-класи з ткацтва, гончарства, ляльок-мотанок та інших ремесел. Відбулася презентація виставки «Рушники Малишкового краю».
Крім того працювали атракціони, торгівля народними оберегами, вишиванками, продуктами харчування. Свої роботи представляли художники, книги – письменники, вироби з глини, підручних матеріалів – майстри народної творчості.

Олександр Міщенко              Газета Лубенщина