Гості нашого фестивалю

Дата: 18.07.2018 15:32

Фольклорний гурт “Коралі” 14 липня 2018р. прийняли участь в І Всеукраїнському фестивалі “Джерело духовності” який проходив у мальовничому місці між Вищим на Нижнім Булатцем Лубенського району.
У фестивалі прийняли участь колективи з Київщини, Яготина, Сумщини, Чернігівщини, Черкащини та інших міст Полтавської обл.
Голова журі: Маргарита Скаженик – етномузиколог, доцент кафедри фольклору. Керівник фольклорного гурту “Володар”.
Ніна Михайлишин – культуролог, автор і організатор Всеукраїнських етно – фестивалей та мистецьких проектів.
Олег Коробов- етномузиколог, викладач.Керівник фольклористичних експедицій по Україні та Білорусії.
Галина Ольховська – керівник фольклорних гуртів “Перевесло” та “Боговиця”.
Підтримати та повболівати за наш гурт приїхав заступник голови Оржицької РДА Сергій Перетятько. Дякуємо йому за підтримку.
Умовою участі в фестивалі було виготовлення снопа. Наша майстриня Людмила Яновська створила дівчинку оберіг з колосків та живий сніп (так в давнину по закінченню жнив одягали дівчину як сніп ) от і наш живий сніп не залишив байдужим журі і ми вибороли 1 місце в цьому конкурсі.
Велика подяка всим учасникам колективу за відданість нашій справі. І привезене наше “ГРАН- ПРІ” ще і ще переконує всіх, що ми були найкращі, і пишатися є чим.

З повагою Юлія Лісняк і Дарья Андрусенко