Реалізація місцевих програм у сфері соціального захисту населення

Дата: 24.07.2018 13:36

20 липня 2018 року, відповідно до програми соціального захисту населення Засульської сільської ради «Турбота» на 2018 – 2020 роки, проведено виплату одноразової грошової допомоги 29 громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах, пов’язаних з потребою у лікуванні складних захворювань, необхідністю відшкодування витрат, викликаних пожежею, на загальну суму 52,0 тис. грн.

Також цього дня громадянам, які мають право на пільги, були перераховані компенсаційні виплати за оплату ними вартості проїзду на загальну суму 78,0 тис. грн. Зазначену компенсацію отримали 479 жителів громади.

Наголошуємо, що сума компенсації залежить від кількості наданих громадянами квитків та підтвердження факту реєстрації перевізниками вказаних квитків в якості пільгових.

Звертаємо увагу, що для отримання компенсаційних виплат за липень поточного року, квитки необхідно надати адміністраторам до 5 серпня 2018 року.