За 6 місяців ц.р. платники Лубенської ОДПІ поповнили бюджет на 821,1 млн. гривень!

Дата: 24.07.2018 13:41

У січні – червні 2018 року платниками  Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області сплачено до бюджетів усіх рівнів  майже 821,1 млн. грн. платежів, в тому числі до державного бюджету – близько 331,5 млн. грн., до місцевих бюджетів 489,6 млн. грн.

У розрізі основних платежів забезпечено надходження  : податку на додану вартість –147,8 млн. грн.,  податку на прибуток підприємств – 23,7 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб – 418,1 млн. грн., військового збору  28,3 млн. гривень.

За  I півріччя  поточного  року  бюджети територіальних громад  поповнилися на  489,6 млн. грн. платежів. З них: податку на доходи фізичних осіб надійшло –312,4 млн. грн.; податку на майно – 87,0 млн. грн.., в тому числі земельного податку та орендної плати – 83,0 млн. грн.; єдиного податку  -73,7 млн. грн., в тому числі: з юридичних осіб – 5,2 млн. грн., з фізичних осіб – 35,3 млн. грн., з сільськогосподарських товаровиробників, у яких  частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків – 33,2 млн. грн.; акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 8,5 млн. грн.. У порівнянні із відповідним  періодом минулого року забезпечено приріст надходжень до місцевих бюджетів майже на 20,6 відсотка.

За I півріччя ц.р. платникам податків відшкодовано з Державного бюджету України податку на додану вартість в розмірі  майже 45,0 млн. гривень.

Також сплачено 320,2млн. грн. єдиного соціального внеску.

Лубенська ОДПІ

ГУ ДФС у Полтавській області