До початку прийняття працівника на роботу необхідно повідомити про це органи ДФС

Дата: 24.07.2018 14:45

До початку прийняття працівника на роботу за укладеним трудовим договором власник підприємства, установи, організації або фізична особа – підприємець повинен подати до контролюючих органів за місцем обліку повідомлення про прийняття такого працівника на роботу.

Отже, обов’язок  з подання повідомлення поширюється виключно на трудові відносини (коли з працівником укладається трудовий договір). Форму повідомлення про прийняття працівника на роботу затверджено постаново. Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу».

Власник підприємства, установи, організації повинен подати таке повідомлення до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

- засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб, відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

- на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше, ніж із п’ятьма особами.

Лубенська ОДПІ

ГУ ДФС у Полтавській області