Нові вікна посміхатимуться учням!

Дата: 25.07.2018 16:18

Цього року в більшості навчальних закладів Засульської ОТГ  проводяться енергозберігаючі заходи. Шляхом співфінансування коштів ОТГ та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій нам вдалося освоїти більше 5,5 млн. грн. на заміну існуючих заповнень віконних блоків та дверей.  Найбільший їх обсяг припав на зимовий період, але і зараз, влітку,  продовжуються монтажно-будівельні роботи по заміні  21 віконного блоку у Войнихівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Нові вікна посміхатимуться учням із 1 вересня, бо надзвичайно якісно і швидко виконує цю роботу ПП «Екіпаж». Дякуємо народному депутату Костянтину Євгенійовичу Іщейкіну за співпрацю,  результатом якої  є замінені 596 вікон протягом 2017 року в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Засульської ОТГ.