Нарада щодо подальшої долі медичної галузі в світлі реформування

Дата: 27.07.2018 08:37

25 липня  за ініціативою голови ОТГ Сергія Бондаренка відбулася робоча нарада щодо подальшої долі медичної галузі громади  в світлі реформування медицини. На нараді були присутні старости, головний лікар, представники адміністрації та лікарі загальної практики-сімейної медицини КНП «Центр ПМСД Засульської сільської ради».

На даний час у складі підприємства працює 8 амбулаторій, 22 ФАПи. Відповідно до розпорядження голови ОДА Валерія Головка затверджено спроможну мережу, де по Засульському підприємству повинні діяти один центр ПМД та 17 пунктів здоров’я. В яких буде здійснюватися періодичний прийом населення лікарем. (не менше двох повних робочих змін лікаря на тиждень).

На нараді було обговорено можливі варіанти застосування нової спроможної мережі в нинішніх умовах, а також питання щодо збереження доступної медичної допомоги населенню громади.