Ліквідація наслідків буревію

Дата: 30.07.2018 16:25

28.07.2018 року в виконавчий комітет Засульської сільської ради надійшла інформація, що після грозового буревію, який пройшов ввечері 27.07.2018 року на території Засульської сільської ради було пошкоджено покрівлю на водонапірній вежі с.Оріхівка (район Агромістечка). За дорученням голови Засульської сільської ради Бондаренка С.І. до с.Оріхівка виїхали співробітники відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Засульської сільської ради.

Після оцінки завданої шкоди будівлі, було прийнято рішення ліквідувати наслідки негоди. Незважаючи на сильний вітер, а також висоту водонапірної вежі (близько 25 м.), роботи були виконані  співробітниками відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Засульської сільської ради (начальник відділу Устименко М.М.), а водонапірна вежа продовжила працювати та надавати жителям с. Оріхівка воду до оселі.