Вітаємо з Днем народження депутата Засульської сільської ради Гунька Дмитра Миколайовича

Дата: 11.08.2018 07:48

Дивна ніжність, м’якість і теплота останнього літнього місяця повною мірою передається людям, що народилися у серпні. Сьогодні линуть щирі вітання на адресу іменинника депутата Засульської сільської ради Гунька Дмитра Миколайовича. Бажаємо Вам, Дмитре Миколайовичу, міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і вашій родині на Многії літа!  З повагою, Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, депутатський корпус громади, старости, працівники виконавчого комітету сільської ради.