Проведено позачергову 42 сесію 7 скликання Засульської сільської ради

Дата: 15.08.2018 16:34

Освітянські питання були в центрі уваги позачергової 42-ї сесії 7 скликання Засульської сільської ради, що відбулася 13 серпня у залі Засульського будинку культури.

Відкрив і вів пленарне засідання Засульський сільський голова Сергій Бондаренко. У роботі сесії взяли участь 16 депутатів із 26 обраних, старости старостинських округів об’єднаної громади, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету сільської ради.

Вітання лунали на честь Дмитра Миколайовича Гунька, який у міжсесійний період відзначив свій День народження.

До розгляду були запропоновані питання, які стосувалися забезпечення життєдіяльності громади.

Про затвердження статуту Вільшанської, Пісківської, Нижчебулатецької, Мацківської початкової шкіл Засульської сільської ради Полтавської області доповідала начальник відділу освіти, молоді та спорту Людмила Шевченко.

Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади Засульської сільської ради на 2018-2020 роки проінформувала головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища та інфраструктури виконавчого комітету Засульської сільської ради  Наталя Коляда.

Бюджетні питання громади та внесення змін до бюджету громади на 2018 рік представляла начальник фінансового відділу виконавчого комітету Світлана Самійленко.

З усіх, обговорених під час пленарного засідання питань, прийнято відповідні рішення.