18 серпня село Матяшівка відзначило свій День народження

Дата: 22.08.2018 14:41

Другий рік поспіль село Матяшівка відзначає свій День народження. Цьогоріч, 18 серпня на свято завітали голова Засульської ОТГ Сергій Бондаренко, староста Березівського старостинського округу Віра Білошапка, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини Інна Скиба. Пісенний дарунок від об’єднаної територіальної громади  лунав від Карини Лемтюгової – художнього керівника Березівського СБК.

Святкову концерту програму підготували: Інга Крупельницька, аматорський вокальний ансамбль «Матяшаночка», керівник Роза Крупельницька, вокальне тріо у складі Людмили Дем’яновської, Тетяни Борисенко, Марини Дерев’янко, вокальний родинний дует  Григорія Дем’яненка та Людмили Берези.

Про частування всіх присутніх смачною кашею, варениками та морозивом подбали спонсори. Із впевненістю можемо говорити, що проведення такого свята стало вже доброю традицією і наступного року знову збере щирих і світлих людей разом.