Відбулося засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 23.08.2018 15:13

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося 20 серпня 2018 року під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка розглянуто 54 питання. Частка з них стосувалася розгляду звернень мешканців громади щодо надання одноразової грошової допомоги. Також були розкриті питання щодо проведення компенсаційних виплат громадян, які мають право на пільги, за оплату вартості проїзду за липень 2018 року.  Про надання додаткових пільг на житлово-комунальні послуги та придбання твердого палива і скрапленого газу членам сімей загиблих (зниклих безвісті) учасників АТО та учасників бойових дій на території інших держав у межах соціальних норм.  З цих питань інформувала начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Алла Дзюба.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Людмила Шевченко виступила з питанням про призупинення діяльності закладів загальної середньої освіти Засульської сільської ради.

Окрім цього розглянуті звернення жителів громади щодо присвоєння та зміну поштових адрес, надання дозволів на будівництво, капітальний ремонт сільського клубу в селі Терни.

З питанням затвердження кошторисів на поточні ремонті роботи доріг сіл ОТГ: Войниха, Литвяки, Покровське виступив начальник відділу житлово-комунальногоь господарства,  охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Геннадій Пархоменко.

Про затвердження фінансового плану КП «ЦЕНТР ПМСД» Засульської сільської ради на 2018 рік доповів Олег Васецький - начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій.

Про внесення змін до переліку об’єктів, які фінансуються у 2018 році за рахунок залишку станом на 1 січня 2018 року коштів за субвенцією з державного бюджету проінформувала начальник фінансового відділу виконавчого комітету Світлана Самійленко.