Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України

Дата: 23.08.2018 17:01

23 серпня у Засульській об’єднаній територіальній громаді пройшли урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України – головного національного символу. Століттями відбувалося формування нашого шляхетного стягу – священного двокольору. Багато поколінь, захисників української землі, проливали кров та клали на плаху історії свої голови за цей величний символ. Сьогодні його цінність в стократ підвищується, бо під Українським Прапором, найкращі сини нашої Батьківщини, ведуть боротьбу з ворогом в зоні АТО, захищаючи свою свободу та незалежність!

Урочисте право внести прапор було надано учаснику Антитерористичної операції на Сході держави Сергію Панову. Зі словами вітань до всіх присутніх звернувся Засульський сільський голова Сергій Бондаренко: «Сьогодні Український прапор займає особливе місце в серці кожного з нас. Саме він надихає на перемоги  воїнів та чемпіонів. Адже прапор в наших руках під час найважливіших подій. Синій і жовтий − є кольорами народу, які уособлюють блакить неба та жовте колосся! Тож нехай наше майбутнє буде світлим, ясним і чистим, а мир і злагода панують у кожному домі!»

Концерту програму підготували: танцювальний колектив «Грація» Оріхівської ЗОШ, Олександр Галай, Лєра Петренко, Карина Лемтюгова та пісенний дует у складі Ірини П’ятецької і Юлії Самойленко. Провела урочисте дійство Валентина Власенко.