Святковий концерт з нагоди Дня Незалежності України

Дата: 26.08.2018 14:20

24 серпня на території Засульської об’єднаної територіальної громади в селі Оріхівка відбувся святковий концерт з нагоди 27-ї річниці Дня незалежності України. Цей визначний день навічно увійшов в історію нашого державотворення, започаткував нову епоху в житті народу.

Ми любимо рідну Україну і зробимо все задля її  щасливого, а головне мирного майбутнього. В ході свята право покласти квіти до пам’ятних знаків Ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, героям-афганцям та до меморіальної дошки загиблому воїну АТО – Артему Розуменку було надано учням Оріхівської загальноосвітньої школи. Пам’ять полеглих за свободу країни вшанували хвилиною мовчання.

Зі словами вітань до всіх присутніх звернулися голова Засульської об’єднаної громади Сергій Бондаренко: «27 років ми живемо у самостійній, незалежній державі. Нам судилося стати учасниками вагомих історичних змін, а це – велика честь і відповідальність перед власним сумлінням, перед сьогоденням і світлим майбуттям. Наша країна вільна, сильна і єдина. Такою ми її бачимо, такою будуємо. Такою її бачили багато поколінь українців і намагалися зберегти – бо наш народ здатен на самопожертву і на подвиг ціною свого життя. Тож нехай пам’ять згуртує нас, дасть силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення України!»Також з красивим святом нашої держави привітав всіх присутніх староста Оріхівського старостинського округу Олександр Розумій.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток громади та з нагоди 27-ї річниці Незалежності України грамотами Засульської сільської ради нагородили: депутатів Засулької ОТГ, працівників виконавчого комітету та галузі культури.

Концерту програму підготувала творча команда  відділу культури і туризму та охорони культурної спадщини об’єднаної громади та аматори сцени: вокальний аматорський ансамбль «Україночка» (керівник Ірина П’ятецька), учасниці народного вокального ансамблю «Дивоцвіт» Михнівського СБК (керівник Світлана Соляр), аматори Березівського СБК, народний аматорський квартет «Гілея» Михнівського СБК (керівник Лариса Супрун),   вокальне тріо у складі: Світлани Соляр, Алли Гармаш, Аліни Шумейко Михнівського СБК. Ірина та Ігор П’ятецькі, Валентин і Юлія Самойленки, Анжеліка Романова та Світлана Ющенко вкотре чарували присутніх мелодійною піснею, а  хвилини гумору дарували Лідія Кулик, Наталія Білоус та Любов Остапенко Оріхівського будинку культури. Прикрасою свята стали виступи танцювальних колективів «Альтаір» (керівник Світлана Черненко) та танцювальний колектив «Смайл» Литвяківської загальноосвітньої школи       ( керівник Валентина Шлапко).

Працівники Засульського будинку культури  Валентина Яшна та Юрій Тесленко    наповнили  програму чарівним веденням та професійним звуком. До останнього із захопленням долучився Ростислав Сімініченко.

На святі були представлені вироби декоративно-ужиткового мистецтва «Перлини Посульської родини» створені руками жителів Оріхівки: Сергія Довгаленка, Оксани Шендрик, родини Пампурів – Людмили, Альони та Юлії, володаря Гран – Прі фестивалю народної творчості «Україна вишивана» Ганни Личак із с. Войниха.

Декілька днів у неспокої провели працівники господарського відділу та СПК «Сяйво» для того щоб  підготувати місце  проведення, зробити його привабливим та охайним, створити технічне забезпечення.

На стадіоні Оріхівської ЗОШ за сприяння Засульської сільської ради, підрозділом його виконавчого комітету -  відділом освіти, молоді та спорту проведено турнір з міні-футболу, в якому участь взяли вихованці 2005-2006 р.н. та спортивні змагання.

Переможцями турніру з міні-футболу стали (III місце- команда з Войнихи, II місце - команда з Засулля, I місце - команда з Оріхівки). Також відзначили учасників турніру з Вищого та Нижнього Булатцю. Переможці отримали грамоти, кубки та солодкі подарунки.

Тож нехай це найбільше державне свято додасть нам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання незалежності Батьківщини. Нехай наша Україна буде сильна і багата. Єднаймося, браття, бо ми українці - славний народ!