Дерева знищуються в геометричній прогресії

Дата: 28.08.2018 08:22

За повідомленням відділу поліції на території Оріхівського старостинського округу Засульської ОТГ поблизу села Матяшівка зафіксовано черговий факт вирубки захисних лісополос. Відкрите кримінальне провадження за статтею 246 Кримінального кодексу України. Останнім часом широкого розголосу на території Засульської об’єднаної громади та всього Лубенського району набула масова вирубка та знищення лісонасаджень. Коріння дерев в ґрунті зберігає вологу. Винищуючи ліси – ми знищуємо водні ресурси нашої Землі. Несанкціонована вирубка лісових насаджень призводить до ерозії ґрунту, посилення парникового ефекту та зміни клімату.

Маємо надію, що працівники поліції проведуть перевірку вище вказаних дій та у випадку виявлення порушення закону, винні будуть притягнуті до відповідальності.