Звивається стежиночка до рідного села

Дата: 28.08.2018 09:56

Скільки ласкавих слів, ніжних мелодій придумали люди, щоб висловити свою любов до рідного краю. Ми завжди з великою любов’ю і душевним трепетом згадуємо місця, де народилися, де минуло  дитинство, де родинне вогнище, маленька Батьківщина.

Згадаймо Т.Г.Шевченка, який писав: «Село на нашій Україні, неначе писанка село».

Осіннього суботнього дня  25 серпня, ось таке невелике, але  охайне, у квітах та  горобині, причепурилося і покликало гостей  на свято село Вільшанка Засульської об’єднаної громади.

День села у поєднанні з державним святом, 27-річницею Незалежності України,  скликав друзів з усіх-усюд.

У фойє найкрасивіша виставка дитячих робіт та місцевих народних майстрів, у залі  гармонійно поєднані  куточок українського села, вироби з природній матеріалів, дари осені  і все це зі смаком та неабиякою вишуканістю.

А на сцені, більше двох годин, лунала  українська пісня та душевні вітальні слова від  старости Мгарського  старостинського  округу Марії Шевченко, начальника відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради Інни Скиби та  керуючого  місцевим відділком ПАФ «Агротехнологія» Валерія Кузьменка.

У пісенний вінок привітань  до аматорів сцени Мгарського  сільського клубу та вокального ансамблю «Ягідка»  Вільшанського  будинку культури  радушно приєдналися учасники аматорського вокального ансамблю «Калина» та чарівне подружжя  Світлани та Олександра Васильченків із села Войниха.

Концерт завершився та святкування продовжувалися. На майданчику біля закладу культури діти мали змогу  позмагатися у цікавих іграх та порозважатися з казковими ростовими ляльками, які завітали  завдяки жительці села - директору студії авторських свят «Твіст» Тетяні Ошеці. А ще смачний куліш від організаторів та гарної господині - бібліотекаря Світлани Машовець і запашні галушки від власника кафе «Полтавські галушки» Сергія Жученка.

Тож нехай же і надалі процвітає рідне село, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються його жителі…

Бо більш такого в цілім світі

Нема, не буде й не було.