Зробимо Планету чистою разом

Дата: 28.08.2018 12:03

З метою захисту, збереження та відтворення навколишнього природного середовища в Полтавській області, створення сприятливих умов для розвитку волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, Громадською організацією «Lets Do It, Ukraine» для посадових осіб Засульської об’єднаної територіальної громади проведено інформаційний захід «Word cleanup day 2018», що являє собою наймасштабнішу соціально-екологічну Акцію, шляхом залучення учасників з районів Полтавської області до участі у Всесвітньому прибиранні. Акція почнеться 15 вересня 2018 року о 10 годині ранку в Новій Зеландії, пройде крізь 24 часові пояси і завершиться через 36 годин на Гавайських островах.

Запрошуємо жителів Засульської громади взяти активну участь у прибиранні та зробити Планету чистою!