Тернівщина відзначила День села

Дата: 28.08.2018 21:19

Святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу. Днями свій День народження відзначило село Тернівщина зібравши місцевих жителів та гостей. Зі щирими словами вітань до всіх присутніх звернулися голова Засульської ОТГ Сергій Бондаренко та староста Войнихівського старостинського округу Григорій Сердюк.

Цього святкового дня аби обмінятися досвідом, подарувати хвилини насолоди та провести святковий концерт аматори Вищебулатецького будинку культури завітали на свято в Тернівщину. Свою творчість дарували танцювальні ансамблі «Берегиня» та «Горицвіт» (керівник Надія Залата), пісенні вітання лунали від учасників ансамблю «Світанок» (керівник Євгенія Губренко), ансамблю «Мальви» (керівник Валентина Гаврик), Сергія Дузькрятченка та Аліни Волик. Провела свято Любов Петрова.

Заключним акордом дійства стало частування гостей та жителів села смачним кулішем приготованим місцевими господинями. Свято пройшло вдало. Всі присутні отримали позитивні емоції та бадьорий настрій.