Святкування Дня села Піски

Дата: 30.08.2018 10:14

Яскравим дійством стало святкування Дня села Піски. Зі сцени прозвучало багато приємних слів, гарних пісень, цікавих концертних номерів.

На святі виступили: голова Засульської ОТГ Сергій Бондаренко, голова Войнихівського старостинського округу Григорій Сердюк, вітання від народного  депутата України Костянтина Іщейкіна передала його помічник Катерина Олексієнко.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів, які загинули під час Другої Світової війни, воїнів АТО, воїнів Афганців. Зокрема односельчан, воїна-інтернаціоналіста Юрія Тараненка, що загинув у Афганістані, воїна Романа Омельченка, який поклав своє життя  на Сході України беручи участь в антитерористичній операції.

У концертній програмі взяли участь: вихованці ДНЗ «Лісова казка» (музичний керівник Оксана Груба), учасники колективу спортивного бального танцю «Стиль» Олександр Бибченко та Софія Омельченко (кер. Леся Кас’ян), ансамбль ложкарів Засульського СБК (керівник Юрій Тесленко),  хвилини     гумору подарували Олександр Ірклієнко і Алла Плішенко, віршовані рядки процитувала  Владислава  Плішенко, музичні вітання звучали від Валерії і Наталії  Петренків, Інни Сизоненко, Яни Симоненко, Валентини Власенко, Оксани Каюн, Ірини Кожушко, Наталії Ляшенко та Олександри Сердюк.

По закінченню заходу всі присутні мали змогу пригоститися смачним кулішем (cпонсор СТОВ «Мусіївське). Свято продовжилося веселою дискотекою, яку провели вокальний інструментальний ансамбль «Міраж!» (керівник Олексій Білокур).

Організація та проведення дійства відбулися за підтримки Володимира Дороша.