Проведено позачергову 43 сесію 7 скликання Засульської сільської ради

Дата: 31.08.2018 10:23

Бюджетні питання були в центрі уваги позачергової 43-ї сесії 7 скликання Засульської сільської ради, що відбулася 30 серпня у залі Засульського будинку культури.

Відкрив і вів пленарне засідання Засульський сільський голова Сергій Бондаренко. У роботі сесії взяли участь 14 депутатів із 26 обраних, старости старостинських округів об’єднаної громади, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету сільської ради.

З питань про передачу бюджетних трансфертів до обласного бюджету для співфінансування заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, передачу в 2018 році бюджетних трансфертів до обласного бюджету для співфінансування придбання дидактичних матеріалів до комп’ютерного обладнання для закладів загальної середньої освіти, про внесення змін до показників бюджету ОТГ на 2018 рік виступила заступник начальника фінансового відділу виконавчого комітету Засульської сільської ради  Людмила Харлан.

З усіх, обговорених під час пленарного засідання питань, прийнято відповідні рішення.