Оздоровчу кампанію 2018 року завершено

Дата: 31.08.2018 14:02

Оздоровлення дітей є чи не найважливішим питанням. Долучилася до цього і Засульська сільська  територіальна громада. Цьогоріч на закупівлю путівок до дитячих оздоровчих таборів для дітей пільгових категорій Засульської сільської ради з місцевого бюджету виділено 195 тис.грн. На ці кошти, враховуючи попит, придбано 28 путівок для дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу   «Чайка», смт Лазурне, Скадовського району. Діти нашої громади 21 день  відпочивали на березі Чорного моря.

Відповідно до розподілу управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації Засульська громада отримала 17 путівок для дітей пільгових категорій в оздоровчі  заклади області за  її межами. Наші дітлахи змогли відпочити в таборах: ПЗОтВ «Крилатий», Скадовський район, Херсонської області, ДЗОВ «Лісовий», с.Скоморохи, Бучівського району Тернопільської області, ДЗОВ «Салют» с.Коблево, Миколаївської області,  ДТВ «Сонячний», с.Омельник, Кременчуцького району. Це 2 - дітей учасників АТО, 4 – дітей з багатодітних сімей, 1 - дитина, які перебуває на диспансерному обліку, 1- талановита обдарована динина, 9 дітей – працівників бюджетної сфери села.

За кошти державного бюджету 9 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки (1 – дитина учасника АТО, 1 – дитина позбавлена батьківського піклування, 3- дітей з малозабезпечених сімей, 4 – талановитих обдарованих дітей) оздоровлено в ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек»», м.Пуща Водиця Київської області та ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія», м.Одеса.

Окрім цього для охоплення оздоровленням якомога більшої кількості дітей, за рахунок механізму відшкодування частини вартості путівки для дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми Засульською сільською радою  виділено 205 тис. грн. Загальна сума виділених коштів з обласного та місцевого бюджетів на ці потреби склала 392.75 тис.грн. Даною послугою скористалось 87 дітей громади.  Найбільшою популярністю користувалися ДЗОВ «Чайка» с-ще Градизьк, де відпочивали продовж літа - 38 дітей, ДЗОВ «Супутник» с.Михайлівка Диканьський району - 17 дітей, ДЗОВ «Зоряний», с.Потоки, Кременчуцького району – 11 дітей,  ДЗОВ «Сонячний» с.Михайлівка Диканьський району - 6 дітей ДЗОВ, ДЦ «Миргородський» с.Олефірівка Миргородського району - 5 дітей. Також в закладах оздоровлення «Сонячний» с.Омельник, Кременчуцького району відпочивало  2 дітей, в ДЗОВ «Енергетик», с.Потоки, Кременчуцького району – 2 дітей, в ДОТ «Молода гвардія», с.Терешки, Полтавського району – 1 дитина, в ДЗОВ «Антей» смт. Н.Санжари - 1 дитина,  в ДЗОВ «Орлятко» с.Клюсівка Н.Санжарського району -  1 дитина., в ДЗОВ «Орлятко» Котелевського району – 1 дитина.

Таким чином, станом на 31.08.2018 року оздоровчими послугами охоплено 141 дитина. 450 дітей відпочили в пришкільних таборах денного перебування.

Отже, 591 дитина  Засульської  територіальної громади за кошти бюджетів різного рівнів оздоровлювались та відпочивали цього літа в закладах оздоровлення та відпочинку.