У школах ОТГ відзначили свято першого дзвоника

Дата: 04.09.2018 08:36

1 та 3 вересня в усіх школах Засульської ОТГ урочисто відсвяткували День знань та початок нового навчального року. Гостинно розчинили свої двері для школярів 7 навчальних закладів об’єднаної територіальної громади (1277 учнів, з них 155 першачків).

Цьогоріч школи нашої громади ретельно готувалися до зустрічі першокласників. Відповідно до методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України здійснено організацію освітнього простору. У навчальних закладах придбано нові меблі, створено в класах відповідні навчальні та пізнавальні осередки за потребами школярів.

Саме тому головними дійовими особами цього дійства були першокласники, які долучилися до дружньої шкільної родини ОТГ та стали учнями нової української школи, де створені  комфортні та безпечні умови  навчання. Тут розвивають критичне мислення, вчать висловлювати власну думку, співпрацювати в команді, бути відповідальними громадянами.

В рамках благодійної акції «Школярик» вручено 160 канцелярських наборів за кошти  місцевого бюджету ОТГ і 14 шкільних наборів наданих управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА для дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки (дітей із сімей тимчасово переміщених осіб та дітей учасників АТО).

Невимушена та святкова атмосфера була щедро прикрашена букетами квітів та посмішками учнів. Урочисті лінійки доповнили креативні та сучасні виступи школярів.

Свято першого дзвоника сповістило про початок нового 2018 -2019 навчального року. Нехай він відкриває перед учнями нашої громади нові вершини знань, учителів надихає на творчі звершення, а батьки будуть гордими за досягнення своїх дітей.