День знань у Войнихівській ЗОШ I-III ступенів

Дата: 05.09.2018 14:16

Дзвінкі дитячі голоси, різнобарвне море квітів, радісні посмішки – таким завжди є ранок 1 вересня у Войнихівській ЗШ I-III ступенів. Цьогоріч до першого класу зараховано 16 першачків, а всього за парти сіло 173 учні.

На традиційну святкову лінійку, присвячену Дню знань, прийшли діти, батьки, Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, староста Войнихівського старостинського округу Григорій Сердюк, головний спеціаліст відділу освіти Максим Федорченко, координатор міжнародних проектів зі своєю командою Надія Костіна, яка порадувала першачків солодкими подарунками, а навчальному закладу  подарувала два  ноутбуки.

Сергій Бондаренко та Григорій Сердюк у своїх виступах висловили вдячність батькам за своєрідну довіру навчальному закладу. Учням побажали наполегливості, бажання на здобуття знань, успіхів та перемог, маючи надію, що педагогічний колектив виправдає сподівання батьків щодо якісного навчання та виховання їхніх дітей.

В рамках благодійної акції «Школярик» дітям, які  вперше переступили шкільний поріг Нової української школи вручено канцелярські набори за кошти  місцевого бюджету ОТГ та шкільні набори надані управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА для дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки (дітей із сімей тимчасово переміщених осіб та дітей учасників АТО).

Тож зичимо учням та педагогам Войнихівської ЗОШ вдалого навчального року, творчих злетів та досягнення нових вершин!