Відбулося засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 05.09.2018 14:54

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося 4 вересня 2018 року під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка розглянуто 20 питань.

Про постановку на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов дитини, позбавленої батьківського піклування, Пепел Вікторії Сергіївни, 02.04.2001 р.н. проінформувала завідувач сектору сім’ї та дітей виконавчого комітету Засульської сільської ради Любов Векленко.

Про затвердження подання щодо можливості призначення опікуна недієздатній особі доповіла начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Алла Дзюба.

Про надання будівельного паспорта на будівництво (садибного) житлового будинку громадянці Копань Ларисі Олексіївні та надання будівельного паспорта на реконструкцію житлового будинку та будівництво господарських будівель проінформував завідувач сектору  містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Артем Потоцький.

Питання затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості складання технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сіл Лубенського району Полтавської області (Свічківки, Барнівщини, Крем’янки, Чуднівців, Стадні, Малого В’язівка, Матяшівки,  Оріхівки, Вищого Булатцю, П’ятигірців, Олександрівки, Михнівців, Пісок, Солониці)  представляв начальник відділу комунальної власності та земельних відносин виконавчого комітету Юрій Дудніченко.

З усіх, обговорених під час засідання питань, прийнято відповідні рішення.