Енергоефективність ОТГ

Дата: 06.09.2018 13:56

6 вересня  в місті Києві проведено конференцію-семінар на тему: «Мережа енергоефективних громад: впровадження локального енергетичного менеджменту».

У заході, що впроваджується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit GmbH» взяли участь керуючий справами виконавчого комітету Засульської сільської ради Сергій Бойко та головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконавчого комітету Засульської сільської ради Наталія Крамаренко.

Конференція-семінар присвячена питанням енергоефективності та розвитку енергетичного менеджменту в об’єднаних територіальних громадах, протягом заходу відбулося ознайомлення з детальною концепцією впровадження проекту, а також із запланованими заходами запропонованими Проектом.