Пахне рідне село…

Дата: 11.09.2018 13:12

Село моє – хатинка мами,

Своїми срібними словами

Дзвениш ти в споминах моїх.

Моє село, несу до тебе

Любов і жар, і пісні рідний оберіг,

Бо ти усім даєш таку потребу

Злітатися з усіх своїх доріг.

08 вересня, красуня осінь багряним листопадом та музикою вітру зустрічає на порозі сільського будинку культури села Войниха, дорогих гостей на святкування свого Дня народження.

В ході свята зі щирими словами вітань до всіх присутніх звернулися шановні гості з далеких і ближніх доріг: голова Засульської сільської ради Сергій Бондаренко; староста Войнихівського старостинського округу Григорій Сердюк, правозахисник, адвокат, заслужений юрист України Олексій Баганець; голова громадської організації «Оберіг-Посулля», депутат Лубенської міської ради Катерина Скуратовська; начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради Інна Скиба.

Хвилиною мовчання та покладенням квітів до пам’ятника загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної війни вшанували  пам’ять односельців, які віддали своє життя за свободу та незалежність. Привітали та згадали учасників АТО, учасників бойових дій у ВВВ, учасників бойових дій на території інших держав, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та вдів учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

В цей день свято було подвійним, адже відзначав свій 25-річний ювілей аматорський вокальний ансамбль «Калина» (керівник Тетяна Білоха).До ювілярів з привітаннями завітали аматори Мгарського СК, Вільшанського СБК та колектив «Оберіг» (м.Лубни) щоби обмінятися досвідом, подарувати позитивні емоції, щирі слова та мелодійні пісні. Звучали вітання від учнів Войнихівської ЗОШ I-III ст. «Сопілочка» та аматорів сцени Войнихівського СБК.

Гостей частували шашликами, солодкою ватою, попкорном, діти бавилися на батутах, приймали участь в лотереї, спортивних змаганнях, а на завершення чекала святкова дискотека. Представлена виставка робіт народних умільців та фото виставка «Свята та будні жителів села». Позитивні емоції та радість переповнювали кожного, хто завітав на свято.

Нехай відзначення Дня села продовжується і примножується на добро жителям села Войнихи та громади. Нехай пісня збирає велику родину, щоб струни бриніли у кожній душі, щоби множилися творчі здобутки ювілярів і щедрим зорепадом рясніло невичерпне натхнення та визнання глядачів.