Акція «Word Сleanup Day» Всесвітній день прибирання в Засульській ОТГ

Дата: 15.09.2018 14:47

«Не питай, що твоя Батьківщина зробила для тебе, - замислись, що ти можеш зробити для неї.»

Джон Кеннеді

15 вересня відбулася Міжнародна соціально-екологічна акція Всесвітній день прибирання «Word Сleanup Day», яка розпочалася о  10  годині ранку в Новій Зеландії та проходе крізь 24 часові пояси і завершиться через 36 годин на Гавайських островах. У найбільшій світовій акції в історії земної кулі громадяни 150 країн об’єднали свої зусилля по вирішенню однієї з найбільш важливих проблем навколишнього середовища – проблеми неправильного поводження з відходами.

До Всесвітнього дня прибирання долучилися й посадові особи Засульської об’єднаної територіальної громади. Благоустрій наведено на території старостинських округів ОТГ, в належний вигляд приведено місця загального користування, околиці, зони відпочинку.

Адже всі люди хочуть жити у чистому місті чи селі, дихати свіжим повітрям та бути здоровими! Мільярди тон сміття потрапляють в навколишнє середовище кожного року, але ми можемо змінити це – зробити світ чистим разом! Ошатність нашої громади залежить від особистої участі, від бережливого ставлення до навколишнього середовища. Тож нехай краса нашого рідного краю розквітне з новою силою!