Привітали рятівників з професійним святом!

Дата: 17.09.2018 15:54

17 вересня в Україні традиційно відзначають День рятівника. Вітаємо вас професійним святом. Зичимо міцного здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

З цієї нагоди 14 вересня в Лубенському РВ ГУ ДСНС України в Полтавській області проведено урочисті збори.

Голова Засульської сільської ради Сергій Бондаренко щиро привітав Лубенський підрозділ з професійним святом. Відповідно до Подання начальника Лубенського РВ ГУ ДСНС України в Полтавській області Володимира Башлія за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок в підтриманні боєготовності підрозділу по виконанню завдань за призначенням, високі показники в службовій діяльності та професійній майстерності, рішучі та самовіддані дії при ліквідації наслідків надзвичайних подій та ситуацій, а також з нагоди відзначення професійного свята – Дня рятівника, Почесними грамотами Засульської сільської ради та подарунками нагородили: молодшого сержанта Дмитра Геращенка, капітана служби Дениса Карпіка, молодшого сержанта Дмитра Петренка, підполковника Павла Різника, майора Романа Сахна, молодшого сержанта Валентину Губанову.