Увага: Розпочалося голосування за проектні ініціативи Бюджету участі Полтавської області 2018 року

Дата: 18.09.2018 14:09

14 вересня розпочалося голосування за проекти в рамках «Бюджету участі Полтавської області на 2017 – 2020 роки» − обласної програми громадських ініціатив, за якою кожен мешканець Полтавської області може запропонувати свою ідею покращення благоустрою місцевості.

Цьогоріч на електронній платформі «Громадський бюджет» Засульська сільська рада подала 7 проектів:

-№30 Облаштування скверу в с. Засулля

-№44  Придбання та облаштування велопарковок у с. Засулля

-№56 Безпечне село. Встановлення вуличного відеоспостереження на вулицях с. Литвяки

-№162 Козацьке свято "Щоби воля панувала тисячі віків" с. Солониця

-№163 Всеукраїнський фестиваль народної творчості "Джерело духовності"

-№195 Благоустрій шкільного подвір’я с. Войниха

-№196 Спортивний майданчик для Войнихівської загальноосвітньої школи I-III ст. с. Войниха

Голосування відбуватиметься двома шляхами: онлайн та паперовим способом.

Електронне голосування на платформі «Громадський бюджет» https://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/projects здійснюється за допомогою BankID – способу верифікації громадян через українські банки (ПАТ «Ощадбанк», Акціонерне товариство комерційний банк «Приватбанк»), який дозволяє підтвердити особу користувача в мережі Інтернет, використовуючи банківські дані про клієнта, або за допомогою електронного цифрового підпису.

Покрокову відео-інструкцію щодо голосування можна переглянути у меню «Як проголосувати за проект?». Кожен мешканець Полтавщини може обрати не більше трьох проектів та віддати за них свій електронний голос.

Паперове голосування відбуватиметься у пунктах супроводу чи в локальній групі за місцем проживання. Інформацію щодо їх місця знаходження та графіку роботи оновлено на інтерактивній мапі http://bu.oblrada-pl.gov.ua/

Кожен громадянин заповнює паперовий бланк для голосування встановленого зразка, зазначаючи ПІБ, контактний телефон, серію та номер паспорта. Один виборець зможе проголосувати лише один раз і обрати від 1 до 3 проектів, що сподобалися.

Якщо Ви мешканець Полтавської області, Вам виповнилося 14 років, можете підтримати наші проектні ініціативи, які покращать життя в Засульській громаді!