Всесвітній День прибирання: Засульська ОТГ долучилася до наймасштабнішої екологічної акції

Дата: 18.09.2018 14:45

За чисті води й чисті ріки

Боротись будемо навіки

На сьогоднішній день збереження стану навколишнього середовища, розуміння необхідності розсудливого ставлення до користування природними ресурсами – це обов’язок кожного громадянина України.

15 вересня у Міжнародній соціально-екологічній акції Всесвітній День прибирання «World Cleanup Day» взяли участь близько 300 чоловік Засульської об’єднаної громади: виконавчий комітет, структурні підрозділи, місцеві активісти,  СКП «Сяйво». Долучилися до прибирання й працівники Лубенської дільниці Хорольського міжрайонного управління водного господарства. Основними локаціями для проведення благоустрою в ОТГ були: водойми, кладовища, пам’ятки культури та архітектури, парки, медичні заклади, дитячі майданчики. Зібрано більше 10 тонн твердих побутових відходів, які вивезено на санкціоноване сміттєзвалище.

Ми повинні усвідомлювати, що  чисте  навколишнє середовище - це продовження життя. Тож станьмо розумними господарями на своїй землі, почнімо із себе – і сміття, прибране нашими руками стане краплинкою допомоги в збереженні  матінки-Природи! Допоможімо цю краплинку зробити струмочком, річкою, а потім вона стане океаном.