Відбулося засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 19.09.2018 10:29

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося 17 вересня 2018 року під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка першочергово розглядалися питання по зверненню мешканців громади щодо надання одноразової грошової допомоги. Доповідала з даних питань начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Засульської сільської ради Алла Дзюба. Зокрема, про компенсаційні виплати громадянам за оплату вартості проїзду в серпні 2018 року, які мають право на пільги (563 особи на загальну суму 100 061 грн). Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремим громадянам залізничним транспортом за серпень 2018 року. Надання додаткових пільг на житлово-комунальні послуги та придбання твердого палива і скрапленого газу пільговикам. Одноразова грошова допомога на виконання Програми соціального захисту населення ОТГ «Турбота» на 2018-2020 роки та інше.

За результатами обговорення питань порядку денного були ухвалені відповідні рішення.