Стан доріг загального користування місцевого значення ОТГ

Дата: 21.09.2018 08:47

На даний час проведено ямковий та середній поточний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення О171193 Лубни-В’язівок-Мацківці-Лукім’я, триває ремонт доріг О1713196/Т24-17/ Вищий Булатець-Лубни. З невідомих причин не проводиться ремонт дороги О 1713194 П’ятигірці – В’язівок у межах Засульської ОТГ.

Враховуючи дану ситуацію сільський голова Засульської сільської ради Сергій Бондаренко направив листи голові Полтавської ОДА Валерію Головку та директору Департаменту  будівництва, містобудування і архітектури житлово-комунального господарства облдержадміністрації Тимофію Глобану з приводу прискорення проведення ремонту дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що проходять територією Засульської ОТГ.