Візит Норвезької благодійної організації «Fair Share» до Посульського краю

Дата: 21.09.2018 08:52

Милосердя – найвірніший знак справжньої величі людини.

В. Шекспір

Милосердя і доброта – людські два крила, на яких тримається світ. Ми творці добра на цій Землі завдяки своїм вчинкам. Небайдужість до чужої біди, чуйність, співчуття – саме ці якості роблять Людину з великої літери.

Цими погожими осінніми днями до Посульського краю завітали учасники Норвезької благодійної організації «Fair Share» на чолі з керівником Паулем Колбюрнсрудом аби взяти активну участь у житті соціальних закладів для  забезпечення надання допомоги  найбільш потребуючим верствам населення  незалежно від національної приналежності чи віросповідання, а також підтримати роботу з будівництва Лубенського «Будинку милосердя».

Норвезьких гостей на території Засульської ОТГ  гостинно зустрічали сільський голова Сергій Бондаренко та радник губернатора Полтавської області Сергій Корнієнко. Голова Засульської ОТГ Сергій Бондаренко дав високу оцінку ініціативам даної благодійної організації, підкресливши важливе значення для подальшої співпраці на благо рідного краю.

Благодійна організація «Fair Share» з помістною церквою «Відродження» (пастор Володимир Панасюк) та громадською організацією «Глобальна християнська підтримка» (керівник Ярослав Малько) працює протягом 19 років. Головною метою співробітництва є надання соціальної допомоги найбільш незахищеним категоріям населення, постраждалим під час військових дій, гуманітарна допомога дитячим будинкам, церквам, центрам реабілітації. Сьогодні продовжується її розвиток у нових напрямках задля яскравішого, наповненого новими подіями і враженнями життя для найбільш потребуючого населення.