Шановні жителі міста Лубен, найщиріші вітання Вам з нагоди  1030-річниці Дня міста  та 75 річниці його визволення у Другій світовій війні!

Дата: 21.09.2018 15:42

Тисячолітні Лубни – прекрасний куточок Посульського краю. Особливий і неповторний . У ньому надзвичайно чітко відчувається биття пульсу стародавнього й такого молодого міста, яке засноване великим київським князем Володимиром Святославовичем у 988 році – році хрещення Русі.

Сьогодні талановиті та працездатні мешканці міста створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбуття.

Тож з нагоди ювілейної річниці  бажаємо Вам, дорогі лубенці, терпіння, наснаги, мудрості, добра та непорушної віри у щасливе майбутнє. Хай щастя, благополуччя і достаток будуть постійними гостями кожної Лубенської  родини, нехай воїни повертаються до рідних домівок, які оберігають наше мирне життя на Сході України, а любов наповнює серця життєдайною силою.

Божого Вам благословення  та нових звершень на благо рідного краю!

За дорученням жителів Засульської ОТГ,

сільський голова Сергій Бондаренко