Вітаємо з Днем народження депутата Засульської сільської ради Миргородську Людмилу Василівну

Дата: 23.09.2018 12:01

Цього золотавого осіннього часу найщиріші вітання на честь  Дня народження линуть чарівній жінці, депутату Засульської сільської ради Миргородській Людмилі Василівні. Нехай Вас омиває океан здоров’я,  доля сипле до ніг червоні троянди любові, білі лілії вірності та зелені гілочки надії. А успіх, радість і натхнення стануть постійними життєвими супутниками. Зичимо сімейного добробуту, справжнього людського щастя, радісних посмішок, любові від рідних, друзів та підтримки колег. Нехай Ваш шлях буде наповнений новими злетами і досягненнями. З повагою, Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, депутатський корпус громади, старости, працівники виконавчого комітету сільської ради.