Вітаємо з Днем народження старосту Литвяківського старостату Ночовного Валерія Миколайовича

Дата: 24.09.2018 09:52

24 вересня щирі слова вітань линуть на честь старости Литвяківського старостату Валерія Миколайовича Ночовного. Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, благополуччя і радості. Хай кожен новий день Вашого життя приносить лише добро, доля буде щедрою на успіхи, а тепло та підтримка близьких зігрівають  душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм, життєвий шлях поповнюється новими здобутками, втілюються плани та здійснюються  мрії.  Дякуємо за Вашу працю, турботу та відданість. З повагою, Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, депутатський корпус громади, старости, працівники виконавчого комітету сільської ради.