Вітання з Днем народження депутата Засульської сільської ради Алли Михайлівни Плішенко

Дата: 25.09.2018 09:29

25 вересні сердечні слова вітань линуть на адресу чарівної жінки, люблячої матусі та дружини, завідувача Пісківського сільського клубу, активної учасниці художньої самодіяльності, депутата Засульської сільської ради – Алли Михайлівни Плішенко.

Бажаємо міцного здоров’я, людського щастя, молодості душі і серця, яскравого сонця, душевного тепла. Нехай справи будуть благородними, рішення – мудрими, думки – високими, а почуття – чистими та щирими! Хай доля благословиться довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим пісенним рушником, зірки завжди віщують Вам щасливу долю, а Бог оберігає і допомагає. З повагою, Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, депутатський корпус громади, старости, працівники виконавчого комітету сільської ради.