За 8 місяців платники Лубенської ОДПІ поповнили бюджет на 1117,2 мільйонів гривень

Дата: 27.09.2018 16:30

У січні–серпні 2018 року платниками  Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області сплачено до бюджетів усіх рівнів  майже  1117,2 млн. грн. платежів, в тому числі до державного бюджету – близько 429,3 млн. грн., до місцевих бюджетів 687,9 млн. грн.

У розрізі основних платежів забезпечено надходження до Державного бюджету України: податку на додану вартість –181,8 млн. грн.,  податку на прибуток підприємств – 25,6 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб – 146,8 млн. грн., військового збору  38,7 млн. грн.

За 8 місяців поточного  року  бюджети територіальних громад  поповнилися на  687,9 млн. грн. платежів. З них: податку на доходи фізичних осіб надійшло –433,9 млн. грн.; податку на майно – 127,4 млн. грн.., в тому числі земельного податку та орендної плати – 120,8 млн. грн.; єдиного податку  -103,9 млн. грн., в тому числі: з юридичних осіб – 7,3 млн. грн., з фізичних осіб – 50,3 млн. грн., з сільськогосподарських товаровиробників, у яких  частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків – 46,4 млн. грн.; акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 11,9 млн. грн.. У порівнянні із відповідним  періодом минулого року забезпечено приріст надходжень до місцевих бюджетів майже на 20,0 відсотка.

За 8 місяців платникам податків відшкодовано з Державного бюджету України податку на додану вартість в розмірі 78,7 млн. гривень.

Також сплачено 424,7 млн. грн. єдиного соціального внеску.

Лубенське управління

ГУ ДФС у Полтавській області