Нові точки взаємодії місцевих медіа та об’єднаних громад

Дата: 28.09.2018 09:21

26 вересня Українською Асоціацією Медіа Бізнесу в місті Миргород проведено дискусію «Нові точки взаємодії місцевих медіа та об’єднаних громад».

Захід відбувся за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом і його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією й підтримує реформу децентралізації та її секторальні напрямки. У ньому взяла участь завідувач сектору комунікацій з громадськістю та ЗМІ виконавчого комітету Засульської сільської ради Богдана Литвиненко.

Головна мета дискусії – згуртування зусиль місцевих ЗМІ, громадськість, владу, представників бізнесу та об’єднаних територіальних громад  задля економічного і суспільного розвитку своїх громад і кожного її мешканця.