Вітаємо з Днем народження депутата Засульської сільської ради Чеберяка Михайла Олександровича

Дата: 30.09.2018 09:23

30 вересня в День величного християнського свята - Віри, Надії, Любові та їх матері Софії святкує свій День народження депутат Засульської сільської ради Михайло Олександрович Чеберяк.

Прийміть щирі вітання і найкращі побажання на честь особистого свята. Нехай Ваші літа будуть сонячними, осені будуть мудрими, а зими – сніжними. Міцного здоров’я, наснаги і сил Вам на довгі, плідні, чудові роки. Успіхів у майбутніх звершеннях в ім’я процвітання рідного краю! З повагою, Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, депутатський корпус громади, старости, працівники виконавчого комітету сільської ради.