Вітали тих, чия професія від Бога

Дата: 03.10.2018 20:29

Учителю! В тобі живуть і доброта, і мудрість.

Краса думок твоїх захоплює завжди!

Ти сієш зерна знань в дитячі душі,

Щоб розквітали мрії на землі.

Напередодні професійного свята в Засульській ОТГ вітали працівників освітньої галузі.

Педагог! Одна з найважливіших професій. Вона для обраних. До вчителя йдуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні, прокладає місток у майбутнє.

Найщиріші слова вітань винуватцям свята лунали від керуючого справами виконавчого комітету Засульської сільської ради Сергія Бойка, начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Людмили Шевченко, голови Лубенської районної організації профспілки працівників освіти і науки Людмили Грицаєнко та старости Новаківського старостинського округу Лариси Кісенко. Вони у своїх виступах зазначили, що для кожної людини – це свято є особливим, незабутнім. У пам’яті одразу ж виникає образ улюбленого вчителя, який був порадником, другом, вихователем, взірцем. Він наполегливо і лагідно вів  дорогою знань, виховував почуття гідності, доброти, поваги, любові. Побажали вчителям невичерпної енергії, плідної творчої діяльності, яка сприяє формуванню у дітей та молоді патріотичних і духовних ідеалів, міцного здоров’я, щастя, оптимізму, миру та злагоди у родинах.

Під час урочистостей було нагороджено грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА та грамотами відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Засульської сільської ради  кращих педагогів громади.

Яскраві емоції присутнім подарували виступи: народного аматорського квартету «Гілея» Михнівського СБК, керівник Лариса Супрун, солістів Новаківського СБК – Петра Бали, Віктора Дмитренка, Раїси Дячук, вокальних ансамблів «Акація» та «Криниця» Новаківського СБК, учениці Новаківської ЗОШ I-III ступенів – Ольги Ігнатенко, солістів Тернівського сільського клубу Володимира Матяша і Віктора Щербатюка. Провела захід керівник художній Засульського СБК Валентина Яшна.)

Від щирого серця вітали ветеранів педагогічної ниви, адже ці люди є гордістю і славою, прикладом великого серця та безмежної любові до дітей.

Цьогорічний День працівників освіти став справжнім святом людяності і доброти, пошани до вчительської праці та поваги до педагогів, в руках яких майбутнє нашої Засульської громади і держави.