В Засульській ОТГ пройшло чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 04.10.2018 11:37

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка розглянуто 13 питань.

Ухвалений блок питань про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єктів будівництва (поточний ремонт дорожнього покриття), з яких доповів начальник відділу житлово-комунального господарства,  охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Геннадій Пархоменко.

Були прийняті рішення щодо присвоєння поштової адреси житловим будинкам, надання згоди на реконструкцію з прибудовою до житлового будинку, впорядкування адресних реквізитів житлового будинку, присвоєння порядкового номеру квартирі, надання містобудівних умов та обмежень комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Засульської сільської ради. З даних питань проінформував завідувач сектору містобудування, архітектури та капітального будівництва Артем Потоцький.

Також члени виконавчого комітету підтримали рішення про внесення змін до Рішення виконавчого комітету Засульської сільської ради «Про поповнення, утримання та використання місцевого матеріального  резерву для  запобігання, ліквідації  надзвичайних  ситуацій та їхніх наслідків в Засульській сільській раді»

Всім  питанням, винесеним на засідання, було приділено належну увагу і  прийнято відповідні рішення.