У Мгарі погожої осінньої днини святкували День села

Дата: 04.10.2018 11:41

Розплітає вітер жовтокосі верби,

Самотіє лебідь в дзеркалі Сули,

Веселяться води, їм дарма, що осінь,

День Мгаря сьогодні! Дзвони загули!

Минулої суботи відбулося урочисте відзначення День села у Мгарі, яке вже стало доброю традицією. Це багате на історичні події та відомих людей село зібрало всіх мешканців від найменшого до найповажнішого, а також привітно зустрічало гостей.

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів Другої світової війни та героїв АТО.

Вдячним словом згадали тих, хто своєю щоденною, копіткою працею сприяє розвитку і розквіту рідного краю.

Староста Мгарського старостинського округу Марія Шевченко вітала земляків зі святом. Вона відзначила кращих жителів, які творили минуле, працюють на благо сьогодення, дбають про майбутнє. Побажала односельчанам міцного здоров’я, злагоди у родинах, достатку, а рідному селу процвітання та добробуту.

Лунали задушевні пісні у виконанні гурту Калина Войнихівського СБК (кеівник Тетяна Білоха), народного колективу під керівництвом Олександра Житинського, солістки Войнихівського СБК Тетяни Потокіної, аматори сцени Мгарського СК подарували хвилини дотепного гумору, школярі продекламували вірші, «безсмертний поетичний твір» «Наймичка» пролунав у виконанні Діани Шкарбан, провела дійство Марина Гава.

Святковий куліш, розважальна програма від Студії авторських свят «Твіст» гармонійно вплелися у вінок цьогорічного святкування Дня народження села.

Тож нехай же і надалі процвітає цей мальовничий куточок Посульського краю, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. Нехай життя кожної родини наповнюється теплом, радістю і надією на краще!