Вітаємо новостворену сім’ю Бідненків з одруженням

Дата: 05.10.2018 10:05

На вік благословенна та година,

І стук сердець, і щебіт солов’я,

Коли людину вибрала людина,

Щоб рід людський продовжила сім’я.

4 жовтня  наша Засульська об’єднана територіальна громада поповнилася молодою сім’єю. На стежину подружнього життя стали Сергій Бідненко та Аліна Степаненко.

Урочисту реєстрацію шлюбу провела директор Засульського будинку культури Наталія Ляшенко. Ставши на весільний рушник, як символ єдиної дороги, молодята дали обітницю жити в чистому та вірному коханні, берегти та поважати одне одного. Щедрим золотом незгасимої любові, як символ вірності та єдності, на їхніх руках  засяяли шлюбні обручки. Після чого ведуча вручила Аліні та Сергію перший документ їхньої сім’ї визнаний державою – свідоцтво про шлюб.

Наречених цієї радісної днини  прийшли привітати друзі, рідні, знайомі, а серед них найдорожчі і наймиліші серцю люди – батьки. За давнім українським звичаєм діти низько вклонилися своїм батькам, а ті хлібом благословили їх на спільний сімейний союз.

Вітаємо новостворену сім’ю Бідненків з одруженням. Зичимо миру, достатку, злагоди, щедрості на взаєморозуміння, повагу та вірну любов.